You must be logged in to post in the Guestbook.

10 People wrote to us:
 1. Atsakingas ir profesionalus gydymas, malonus ir paslaugus priėmimas. Dėkoju gyd. D. Razukevičiui, kad kas neįmanoma kitur, tapo įmanoma čia. Dėkoju. Sėkmės kolektyvui!


  2016-08-05
 2. „Mes visi esame Angelai, tik su vienu sparnu. Norėdami skristi – turime apsikabinti…“ Ačiū Jums už Angelišką globą.

  Administratorė Aistė, gyd. Dainius Razukevičius, gyd. anesteziologė Natalja, asistentės Daiva ir Irma – žmonės, kurie dirba iš širdies. Ačiū Jums už Jūsų rūpestį, meilę ir profesionalumą.


  2016-07-27
 3. Didelis AČIŪ gyd. J. Dubinskienei, doc. Razukevičiui, gyd.Razukevičienei ir kitiems, su kuo teko turėti reikalų, už malonų, profesionalų aptarnavimą. Ačiū už sutaupytus skraidymus, nes esu “skraidanti” pacientė. Labai puikus kolektyvas. Laikykitės vienas kito, nes vienybėje stiprybė.


  2016-07-25
 4. TOKIO PROFESIONALO kaip Dainius Razukevicius, manau net ir pasaulyje -vienetai! Didziausias ACIUUU! NUOSTABU!


  2015-11-27
 5. Ačiū gyd. Dainiui Razukevičiui ir jo komandai už rūpestį, profesionalų bendravimą, gydymą ir šiandienos puikų rezultatą


  2015-11-16
 6. Bijojau pirmojo vizito ir procedūrų… Šiandien visas baimes prisimenu su šypsena. Ačiū už rūpestį.


  2015-11-16
 7. Sunku buvo apsispręsti pradėti gydymą. Bet šiandien, žvelgiant į rezultatą, mano pasirinkimas jau be jokių abejonių būtų toks pat. Ačiū Jums ir visai komandai už aiškius atsakymus į mano klausimus ir profesionalų darbą. Sėkmės.


  2015-11-16
 8. Dėkoju, gyd. Dainiui už puikų darbą ir humanišką elgesį su drebančiais pacientais. Rekomenduoju.


  2015-09-27
 9. Labai kompetetingas daktaras D. Razukevcius. Vienintelis Lietuvoje man padėjo atlikęs žandikaulio sąnario disko operaciją. Tik jam dėkinga už grąžintą pilnavertį gyvenimą.


  2015-09-10
 10. Mane du kartus operavo gyd. Dainius Razukevicius. Viskas praėjo nuostabiai sklandžiai, be streso, skausmo, kt. šalutinių poveikių. Labai Jums ačiū! Sėkmės darbuose


  2015-03-27

Džiugina galimybė pasidalinti pacientų mintimis

 • Sunku buvo apsispręsti pradėti gydymą. Bet šiandien, žvelgiant į rezultatą, mano pasirinkimas jau be jokių abejonių būtų toks pat. Ačiū Jums ir visai komandai už aiškius atsakymus į mano klausimus ir profesionalų darbą. Sėkmės.
      
  Algirdas, Panevėžys
 • Bijojau pirmojo vizito ir procedūrų... Šiandien visas baimes prisimenu su šypsena.  Ačiū už rūpestį.
      
  Ingrida Bulotė, Vilnius
 • Ačiū gyd. Dainiui Razukevičiui ir jo komandai už rūpestį, profesionalų bendravimą, gydymą ir šiandienos puikų rezultatą.
      
  Jurijus, Vilnius
 • Dantų traukimas, kaulo priauginimas ir dantų implantacija – šiandien man jau žinomos procedūros. Padėka gyd. D. Razukevičiui už profesionalų ir atidų darbą. Jaučiau Jūsų rūperstį ir supratimą. Galiu vėl šypsotis!
      
  Dalia G., Kaunas
 • Ačiū už nuostabų darbą, kurį atlikote mano mamai. Ji iš tikrųjų patenkinta implantuotais dantimis. Geros sveikatos ir sėkmės visai Jūsų komandai.
      
  Saulius Kirbelis, Šiauliai
 • TOKIO PROFESIONALO kaip Dainius Razukevicius, manau net ir pasaulyje -vienetai! Didziausias ACIUUU! NUOSTABU!
      
  Audra Ginelevičienė
 • Dėkoju, gyd. Dainiui už puikų darbą ir humanišką elgesį su drebančiais pacientais. Rekomenduoju.
      
  Nijole Plungiene
 • Labai kompetetingas daktaras D. Razukevcius. Vienintelis Lietuvoje man padėjo atlikęs žandikaulio sąnario disko operaciją. Tik jam dėkinga už grąžintą pilnavertį gyvenimą.
      
  Inga Stravinskienė
 • Mane du kartus operavo gyd. Dainius Razukevicius. Viskas praėjo nuostabiai sklandžiai, be streso, skausmo, kt. šalutinių poveikių. Labai Jums ačiū! Sėkmės darbuose
      
  Lina Zutkienė